+370 65256216

 

 

Apie mus

 

Tai nuopelnas dizaineris Massimo Giacon ir jo kūrybinių darbuotojų, jie žino kiekvieną sezoną išradinėti šiuolaikinio žmogaus stilių, ieško identifikavimo produktų, kurių bendra išvaizdą atsitiktinis, bet su stipriu tapatybės.


Po Antrojo pasaulinio karo Cristiano SPEROTTO įsteigiama Thiene, netoli Vicenza, pirmosios dirbtuvės siuvimo. 1960 jis specializuojasi Top-of-the-asortimentą odinių drabužių vyrams ir moterims gamybai, atsiranda nacionalines ir tarptautines rinkas su tuo pačiu pavadinimo prekės ženklą. 1979 metais, po to, atsižvelgiant į vaikų Paolo ir Armando Pio įmonės įrašui yra įsteigtos kaip SpA.

Bendrovės artumo, įsikūręs Thiene netoli Vicenza, su maža, bet šlovingą oro uosto Ferrarin į Thiene leido augančio harmonijos tarp įmonės savininkų ir pilotų akrobatinio komanda kūrimą. Taigi, daugiau nei 30 metų įmonė gamina odos striukės pilotams oro pajėgų ir Frecce Tricolore.

2004 metais, gauti iš Italijos karinių oro pajėgų sutartį dėl drabužių ir aksesuarų prekyba pritaikytas su emblemomis ir logotipai oro pajėgų ir Frecce Tricolore kelių metų. Nuo tada bendrovė kuria ir parduoda keletą eilučių produktų, įgyti vis svarbesni, ypač tarp gerbėjų skrydžio ir italų stiliaus. Jis turi žinių, kad galėtų kurti stilių ir išdėstymą kiekvienos drabužių ir aksesuarų straipsnį, patikrinkite visas logistikos ir saugo visą produkciją iš odos ir shearling avikailių aukščiausios kokybės.

 

 

 

 
smart foreash